Felsősima Telephely

Óvodánk nagy alapterületen helyezkedik el, melyet esztétikus, zöld övezet vesz körül. Gyermekeink közvetlen környezetben tapasztalhatják meg a természet szépségét, és szerezhetnek közvetlen tapasztalatot, ismeretet.

A csoportszoba tágas, és kis létszámú gyermek csoporttal működik, mely előnyt jelent a differenciált személyiség fejlesztésben.

Óvodánk tevékenységközpontú nevelési programmal működik .

Az inkluzív  ( befogadó , elfogadó) pedagógiát alkalmazva minden gyermek számára biztosítjuk a tevékenységekben való  közreműködő részvételét egyéni képességüknek megfelelően.

Kiemelt célunknak tekintjük a hátrányos helyzetű gyermekek felzárkóztatását, a szocializáció fejlesztését valamint a családokkal való bizalmon alapuló segítség nyújtást.

Harman Attiláné

Telefonszám: 06/42-512-918

ovodafelsosima@netra.hu

Elérhetőség: 4433 Felsősima, Furulya u. 3.

4433 Felsősima, Furulya u. 3.

06-42/512-918

ovodafelsosima@netra.hu